HeroIMG.jpg

מוקד טכנולוגי לבקרת קירור 

חיבור מהיר לכל מערכת קירור קיימת

15,000

התראות מועברות ביום

20,000

מקררים הנדגמים כל 10 דקות

600

סניפים

אנחנו נוודא שהמקררים שלכם עובדים בשבילכם!

 

בנוסף, המערכת מאפשרת לעסקים להפוך חכמים ויעילים יותר כאשר היא מציעה ניהול מדויק ומהימן של מגוון הדאטה הנצבר בארגון תוך הסקת מסקנות עסקיות כגון תעדוף משימות, זיהוי התראות שווא החלטה על השבתת מקררים ועוד.

 

 מערכת בקרת הקירור של SKY היא היחידה הקיימת היום בשוק הפועלת ללא צורך בהתקנת חומרה או רכישה של רכיבי קצה, למעשה אם יש לכם מערכת בקרת טמפרטורה, רק נותר לכם להתחבר אלינו. 

המערכת מבוססת ענן, מתחברת מרחוק בקלות וביעילות למערכות בקרת טמפרטורה ולמגוון יחידות קירור, ומסייעת בניטור מדדי הקירור בעסק, סינון וקיטלוג התראות, זיהוי תקלות קטנות וגדולות העלולות להפוך לנזקים בעשרות אלפי שקלים. בעזרת המערכת ניתן לבצע תהליכים מהירים של התייעלות אנרגטית וחיסכון משמעותי בעסק.

 

מאז הושקה הפכה המערכת למוצר חובה ברשתות קמעונאיות כגון סופרמרקטים, בתי קפה, גלידריות, רשתות מזון ועוד, ומבטיחה כי הסחורה בבית העסק נשמרת בתנאים הטובים ביותר. כאשר המידע והמדדים אודות תפקוד מערכות הקירור זמינים ונגישים מכל מקום. 

מוקד בקרת הקירור
של SKY

מוקד בקרת הקירור של SKY  הינו מוצר ייחודי שפותח בעקבות שנים רבות של ניסיון והיכרות מעמיקה עם תחום הקירור והמיזוג, לצד ידע רחב בעולמות התוכנה וטכנולוגיות מידע.  

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4
 

יתרונות מוקד בקרת הקירור של SKY 

ללא התקנת חומר/רכישת ציוד קצה

מערכת בקרת הקירור של SKY היא היחידה הפועלת כיום בשוק ללא צורך בהתקנת חומרה או רכישה של רכיבי קצה. למעשה, אם יש לכם מערכת בקרת טמפרטורה, רק נותר לכם להתחבר אלינו. 

2.png

מערכת בטוחה וקלה לתפעול 

המערכת של SKY מאפשרת תפעול קל ופשוט מכל מקום בעולם, ניהול הרשאות משתמשים לפי דרגות אחריות וסניפים, מגוון התראות חכמות המותאמות לאופי הארגון, צפייה אונליין בתקלות וניתוח היסטוריית תקלות. כל המידע נאסף בשרתים מאובטחים ונגיש רק למורשים. 

4.png

חיסכון כלכלי ואנרגטי

חיסכון מיידי של עד 30% בצריכת החשמל של מערכת הקירור בעסק, ניהול מדויק וחסכוני של עלויות קריאות טכנאי וחסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה באובדן סחורה שהתקלקלה בעקבות בקרת טמפרטורה לקויה בעסק.

1.png

ניטור טמפרטורה 

קבלת התראות מכל הסניפים במערכת מרכזית אחת, דיוק סט התנאים של כל מערכת קירור לשמירה מיטבית של המוצרים המקוררים לפי הטמפרטורה המיטבית.

3.png

מוקד קירור מאויש

בעזרת מערכת בקרת הקירור של SKY ניתן בקלות יחסית להפעיל מוקד בקרה אשר יספק שירות למספר רב של סניפים או לסניפים בודדים. המערכת מותאמת לפעילות מוקד קירור וניתן להפעילה מכל מקום (אפילו מהבית) ללא צורך בידע מעמיק בעולם הקירור.

6.png

התייעלות

מעקב אחר פעילות מוקד, זמני טיפול, תקלות חוזרות ועוד, טיוב וניהול המידע לצורך הפקת תובנות עסקיות ותפעוליות, הפקת דו״חות תקופתיים ודו״חות ייעודיים, צפייה אונליין בתקלות וניתוח היסטוריית תקלות וניתוב חכם של כוח האדם המקצועי לטיפול בתקלות.

5.png

רוצים לשמוע עוד?

 

על חברת SKY I.M.U

חברת SKY I.M.U הוקמה בשנת 2012 מתוך הבנה כי עולם הקירור, ורשתות המזון בפרט, זקוקים לפתרונות מעשיים בכל הקשור לחיסכון באנרגיה וניהול המידע הרב הנצבר אצלם.


החברה הוקמה על ידי מרכוס שיינר, מנהל תחום מערכות קירור, בעל 40 שנות ותק וניסיון בעבודה עם החברות הגדולות והמובילות במשק, ועל ידי יפתח קוניק, מהנדס תוכנה המנהל את תחום התוכנה וטכנולוגיית הענן בחברה ובעל ניסיון של יותר מ 20 שנה בפיתוח תכנה, בסיסי נתונים וניהול תשתיות תוכנה.

 

מוקד בקרת הקירור שפיתחה החברה פועל משנת 2014 ומנטר כ-600 סניפים של רשתות מזון, סופרים, גלידריות ובתי קפה בכל רחבי הארץ. נכון לרגע זה, המערכת דוגמת כ- 20,000 מקררים בכל עשר דקות  בכל רחבי הארץ, ומאפשרת למנהלי הרשתות ולאחראיים ליהנות משקט, מידע אמין וביטחון שמישהו מגבה אותם.

WhatsApp Image 2020-09-17 at 10.24.31 (2
 

הלקוחות שלנו

1/3

"

״סקיי נותנים לנו מערך שלם לניטור של כל מערכות הטמפרטורה ברשת, מהמוצרים הטריים ועד לקפואים. השגחה של 24/7. אנחנו מקבלים מהמערכת מסרונים באופן שוטף ומצליחים בעזרתם לזהות היכן יש טמפרטורות לא מדויקות, מה שמאפשר להציל סחורה ומאפשר לנו להציע ללקוחות סחורה איכותית. מדובר בחבר'ה אחראיים, מסורים, לויאליים שנותנים לנו ראש שקט כי אנחנו יודעים שתמיד יש עיניים שמסתכלות על המערכת. יש לנו על מי לסמוך!״

"

מאיר עזיזי, מנהל התחום הטכני ברשת הסופרים ׳אושר-עד׳